Skip directly to content

Sodelujoči 2019

Pasijonska družina za letošnje uprizoritve je sestavljena. Pri Ribniškem pasijonu 2019 sodeluje okrog 150 ljudi iz različnih župnij širšega Ribniško-kočevskega območja.

 

KOORDINATORJI 

vodja projekta: Helena Ilc
pomoč pri organizaciji in administraciji: Gorazd Turk, Majda Vrh, Marko Gruden

koordinatorji in vodje posameznih skupin: Gorazd Turk, Helena Ilc, Maria Cristina Breznikar Rant, Marko Gruden, Mladen Pahović, Petra Ilc in Sandra Turk

scenaristi: ~ po navdihu Svetega Duha ~ kpl. Aljaž Kraševec, Franc Debeljak, Mladen Pahović, Nejc Ilc in Nuša Dedo Lale

režiser: Mladen Pahović
pomočnica pri igri: Lidija Sušnik

duhovni vodji: Anton Berčan (župnik) in Aljaž Kraševec (kaplan)

 

IGRALSKA EKIPA

JEZUS: Franc Debeljak

APOSTOLI: Juda Iškarijot - Timotej Mihelič, Peter - Tim Lovšin, Janez - Tadej Marolt, Bartolomej - Nik Sinanović, Simon Kananej - Sašo Klun, Tomaž - Matej Levstik, Juda Tadej - Žiga Rus, Matej - Peter Kaplan, Filip - Jernej Andromako Šilc, Jakob mlajši - Tilen Begič, Andrej - Matej Žužek, Jakob starejši - Bojan Kaplan

TEMPELJSKA VOJSKA: Gregor Ulčar, Ivan Pintar

KAJFA: Frenk Prelesnik
VELIKI DUHOVNIKI: Boštjan Maležič, Ivan Obranovič

PILAT: Lojze Ilc

POROTNIKI NA SODIŠČU: Marta Ilc, Metka Javornik, Anica Klun, Veronika Tanko, Ivanka Mohar, Ana Peterlin, Franc Lovšin, Stane Zupančič, Alojz Levstik, Metod Jaklič, Andrej Pucelj st., Rok Osojnik

RIMSKA VOJSKA: stotnik - Jože Tanko, Janez Čampa, Dejan Adamič, Lojz Lovšin

TV POROČEVALKA:Maruša Tanko
KAMERMAN: Matej Levstek
PROTESTNIKI: Tatjana Levstik, Petra Levstik, Aljaž Lovšin, Maks Lovšin, Luka Klun, Pavel Klun, Petra Debeljak, Mihela Drobnič, Jernej Adamič

ATEISTA PRI BIČANJU: Marko Gruden, Nuša Dedo Lale

SODOBEN ČLOVEK PRI KRONANJU: Tilen Begič

PIVCI: Alojz Levstik, Bojan Kaplan, Stane Zupančič

REDOVNICA: Nastja Rupar
MARIJA: Marija Ilc
MARIJA MAGDALENA: Marta Ilc

DUHOVNIK: Jernej Andromako Šilc
MINISTRANTA: Miha Maležič, Jurij Klun
VERNIKI PRI OBHAJILU: Andrej Pucelj st., Anica Klun, Nejc Ilc, Tatjana Levstik, Veronika Tanko, Žiga Rus

VERONIKA: Sandra Turk
OTROCI: Aljaž Lovšin, Aljaž Tanko, Ana Andromako, Ema Turk, Filip Debeljak, Hana Debeljak, Jošt Debeljak, Katarina Klun, Klara Tanko, Lara Turk, Luka Klun, Matej Levstek, Matic Levstek, Nik Rus, Pavel Klun, Petra Levstik, Rebeka Vesel, Urška Šega

BREZBRIŽNEŽ: Franci Tanko

ZAPELJIVA SODELAVCA: Janez Lovšin, Simona Lovšin
MOŠKI ZA RAČUNALNIKOM: Rok Osojnik

LJUDJE PRI KRIŽANJU: Gregor Ulčar, Ivanka Obranovič, Martina Lovšin, Metod Jaklič
 

 

GLASBENIKI

P-ZBOR

Zborovodja: Petra Ilc

Soprani: Ana Knavs, Brigita Bobnar, Judita Turk, Klara Štefanič, Maja Žagar, Manca Bavčar, Mojca Masterl Štefanič, Urška Ulčar, Vanda Zadnik

Alti: Darja Jordan, Marjana Starc, Miriam Lavrič, Mirjana Pajnič, Natja Lavrič, Renata Mihelič

Tenorji: Jernej Klinc, Matias Sušnik, Uroš Mehle

Basi: Aleš Marolt, Andrej Pucelj, Ervin Smisl, Jaka Klun, Matej Marolt, Robert Zadnik

Solist:
Andrej Jerman (Psalm 59)
 

P-BAND

klaviature: Žiga Lovšin
bas kitara: Andrej Pušenjak
električna kitara: Andrej Jerman
saksofon, klaviature: Luka Jerman
bobni: Miha Friedrich 

 

 

SCENSKO-TEHNIČNA EKIPA

Borut Levstek, Darinka Tanko, France Lesar, Gorazd Turk, Janez Šega, Marjan Klun, Marko Obradovec, Matej Bunta, Rude Lovšin, Sandi Vesel, Silvester Turk, Stane Čampa

 

BRANJEVKE

Maria Cristina Breznikar Rant, Marija Kaplan, Marija Peteh, Stanka Andoljšek, Snežana Andoljšek, Francka Maležič

 

KOSTUMOGRAFIJA

Garderoberke: Marta Ilc, Stanka Andoljšek

Šivilje (vse obleke): Andreja Likar, Jožefa Lovšin, Magda Šmalc, Sabina Vučemilović, Slavka Drobnič, Stanka Andoljšek

 

SLUŽBA ZA KOMUNIKACIJO

Gorazd Turk, Judita Turk, Renata Mihelič, Sandra Turk, Tatjana Levstik

 

TEHNIČNA EKIPA

maska: Klara Perušek

grafično oblikovanje: Simon Marolt

fotografija: Matjaž Maležič

priprava malice: Bogdan Lavrič, Maria Cristina Breznikar Rant, Marija Lavrič, Marija Virant

luči in ozvočenje: GAS Aleš Škaper s.p.
asistentki zvoka in luči: Nastja Sušnik, Helena Ilc

tisk: Luart d.o.o.

redarstvo: PGD Sušje (Ribnica), PGD Sodražica (Sodražica)